DreamHack Montreal Avrupa kapalı elemelerine katılacak takımların açıklanmasından kısa bir süre sonra, DreamHack, Quebec şehrindeki elemeler için Kuzey Amerika’daki takımların davetiyelerini gönderdi.

Kanada DreamHack’te birincilik ödülü 100.000$ olacak ve Kuzey Amerika kapalı elemelerinden gelecek bir takım ödül havuzundan kendisine pay çıkarmak için orada olacak.

Kapalı elemelerde karşılaşacak 16 takımın sekizi açık elemelerden gelirken, kalan sekiz takım ise doğrudan kapalı elemelere davet edilen takımlardan oluşacak. Bu takımlar bo3 üzerinden tek maçlı eliminasyon sistemi ile Pazar günü karşı karşıya gelecek. Bu karşılaşmalar sonucu şampiyon olan takım DreamHack Montreal’e katılmaya hak kazanacak.

North, CLG, Cloud9 ve Immortals gibi takımlar halihazırda turnuvaya davet edilmiş durumda. Kuzey Amerika ve Avrupa kapalı elemelerinden gelecek takımlar da açıklandı. Böylece 8 takımlık davetli takım listesinden sadece 2 takımlık boş yer kalmış oldu. 8-10 Eylül tarihlerinde yapılacak elemeler için bu boş yerlerin kısa zamanda açıklanması bekleniyor. Kuzey Amerika kapalı elemelerinden gelecek takımlar şöyle:

United States compLexity United States Denial
North America NRG United States Eanix
Brazil Tempo Storm Argentina Gale Force
Canada District 7 Brazil Luminosity

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here