Kingston Technology Company, Inc.’in oyun bölümü Kingston FURY, espor takımlarıyla işbirliklerini genişletiyor. Dünyaca ünlü espor takımları Cloud9 ve Team Liquid ile birlikteliklerini yeni bir seviyeye taşıyan marka ilgili espor takımlarının resmi bellek sağlayıcısı oldu. 

Oyuncuların, hız aşırtma meraklılarının ve teknoloji tutkunlarının en zorlu taleplerini karşılamak için tasarlanan Kingston FURY, Cloud9’u bir sonraki seviyeye taşımaya yardımcı olan yüksek performanslı ürün serisini oyuncularla buluşturuyor. Dahası Kingston ve Cloud9 hayranlarına bu birlikteliği kutlamak için özel hediyeler, video içerikleri ve çok daha fazlasını sunacak. Ayrıca, FURY bellek ürünlerini resmi RAM markası olarak kabul eden Team Liquid ile on yılı aşkın birlikteliğini de sürdürme kararı alan marka gelecekte sporcularla sahne arkası içeriği, özel Liquid+ deneyimleri ve görevleri de dahil olmak üzere çok sayıda harika Kingston ve Team Liquid etkinliğini hayata geçirmeye hazırlanıyor.

Kingston, tüm oyuncuların espor tutkusunu ve bağlılığını destekliyor.

Cloud9 ile gerçekleştirdikleri işbirliğini değerlendiren Kingston Pazarlama Kıdemli Direktörü Craig Tilmont, şunları söylüyor: “Kingston, oyuncular ve teknoloji meraklıları için özel olarak tasarlanmış ürünler tasarlayarak espora ve oyun topluluğuna kendini adamaya devam ediyor. Kingston olarak tüm oyuncuların espor tutkusunu ve bağlılığını destekliyoruz. Kingston FURY’nin yeni nesil belleğini oyun sistemlerinde sergilemek için Cloud9 ile gerçekleştirdiğimiz işbirliğinin heyecanı içerisindeyiz.”

Kingston FURY, Team Luquid oyuncularının en üst düzey oyun deneyimini elde etmelerini sağlayacak

Team Liquid işbirliğini de değerlendiren Tilmont, sözlerini şöyle sürdürüyor: “Team Liquid ile çalışmaya devam etmekten, güvenebilecekleri yüksek performanslı bellek ve müşteri hizmetini Kingston FURY ile sağlamaktan heyecan duyuyoruz. . Kingston, FURY ile teknoloji ve oyun kitlesinin üzerine daha fazla eğiliyor ve Team Liquid ile birlikte bu vizyonu genişletmeye yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz. İster bir espor takımında olun, ister en sevdiğiniz Team Liquid oyuncuları gibi oyun oynamak isteyin, Kingston FURY en üst düzey oyun deneyimini elde etmenize yardımcı olacak.”

Rekabetçi oyunlarda belleğin vazgeçilmez bir yeri bulunuyor. Kazançların ve kayıpların genellikle anlık olarak belirlendiği oyunlarda, birinci sınıf RAM’in sunduğu çarpıcı hızlar ve sorunsuz çalışma süreleri çok önemli. Kingston FURY serisi, Kingston’ın oyuncular için yüksek performanslı bellek ve depolama sunma taahhüdünü temsil ediyor

Kingston FURY şu an için DDR3 ve DDR4 belleğin Renegade, Beast ve Impact modellerini, yakın gelecekte de bunların DDR5 sürümleri oyuncularla buluşturmayı planlanıyor. Mükemmel yapısına ek olarak Kingston FURY RBG stilleri, herhangi bir PC kurulumunu görsel olarak yeni bir seviyeye taşıyan dinamik aydınlatma efektlerine sahip.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz