İngiliz espor firması Gfinity, 3-5 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek olan CWL London organizasyonu için Activision Blizzard ile ortaklık kurdu. Etkinlik 7500 kişi kapasiteli Copper Box Arena’da yapılacak ve iki ayrı Call of Duty: Black Ops 4 yarışması bulunacak.

Ana etkinlik 325.000 dolarlık ödül havuzlu bir turnuva olacak ve 16 profesyonel takım mücadele edecek. Ayrıca 200’ün üzerinde takımın 75.000 dolar ödül için kıyasıya mücadele edeceği ve 5 kişiden oluşan her takımın katılım için yaklaşık 385 dolar ödeyeceği amatör bir turnuva da olacak. Sunum partneri olan ve özel olarak oyunların oynanacağı PlayStation 4 dışında herhangi bir sponsor ya da partner açıklanmış değil.

Gfinity Elite Series gibi kendi etkinliklerine ek olarak, Gfinity -GFIN adı altında Londra Menkul Kıymetler Borsası’nda umumi satın alımlara açık durumda- Birleşik Krallık sınırları içerisindeki espor etkinliklerini yürütmek için birkaç yayımcı ile ortaklık kurdu. An itibariyle FIFA ePremier League, F1 Esports Series ve Halo World Championship bunlara dahil.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz