WSVG ve G2A.COM tarafından düzenlenen ve büyük finalinin Maldivler’de yapılacağı Hearthstone, Starcraft 2 ve Fifa 15 oyunlarının dünya şampiyonasının Türkiye turnuva kayıtları başladı.

G2A.com’un Türkiye Resmi İş Ortağı olarak önemli bir anlaşmaya imza atan BigKazan ile ortaklaşa düzenlenmekte olan Türkiye turnuvasında, toplam 34.000 TL nakit para ödülü dağıtılacak. Ayrıca, Türkiye turnuvalarını birincilikle tamamlayan oyuncular şampiyona finali için Maldivler’e seyahat edecek ve burada diğer ülkelerden gelen ülke birincileriyle dünya şampiyonluğu için mücadele edecekler.

Turnuvanın Türkiye ayağında dağıtılacak ödüller,

  • Hearthstone 1.’si – 12.000 TL
  • Starcraft 2 1.’si – 12.000 TL
  • Fifa 15 1.’si – 10.000 TL

Ayrıca turnuvaya başvuran herkese €2’luk G2A.com GiftCard hediye.

Turnuva kayıtları 26.08.201509.09.2015 tarihleri arasında

www.wsvgdunyasampiyonasi.com sitesi üzerinden yapılabilir.

Detaylar için:  www.wsvgdunyasampiyonasi.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

BigKazan Kimdir?

2015 Mayıs ayında kurulan BigKazan, Türkiye Video oyun pazarına giriş yapmak isteyen ya da daha önce girmiş olan yabancı oyun firmalarına, kullanıcı kazanımı, etkileşim ve monitizasyon adımlarını içeren %100 pazarlama desteği vermektedir. G2A.com, WSVG, Wargaming, Crytek, OasisGames, Aeria Games gibi dünyanın popüler oyun yapımcı ve yayıncılarıyla anlaşma sağlamış olan BigKazan, aynı zamanda Türkiye’de Turkcell, Digitürk, StarTV, DoğuşYayınGrubu, Hürriyet.com.tr ve benzeri yerel markalarla iş ortaklıkları yaparak; yurt dışı firmalarına, oyuncularına ve üyelerine farklı faydalar sağlayacak “oyunlaştırma” kurgusuna dayalı BigKazan platformunu da sunuyor.
www.bigkazan.com