eXTREMESLAND Asya ZOWIE eXTREMESLAND CS:GO Festivali – Orta Doğu Şampiyonasını duyuruldu. Bu duyuru ile birlikte bu yıl bölgede daha önceki turnuvalarda gösterdikleri başarılar ile isimlerinden söz ettiren 4 takıma ayrıca playofflar için davet gönderildi. Davet alan takımlar arasında ülkemiz adına SANGAL ESPORTS yer alıyor. Turnuvaya dahil olup playofflarda mücadele edecek diğer profesyonel takımlar şu şekilde; Yalla Esports, Nasr Esports ve For Glory Esports.

Orta Doğu bölgesi ülkeleri için 5 Şubat’ta başlayacak maçlar ile turnuvaya dahil olan takımlar turnuvanın tekli eleme formatlı açık elemelerine katılabilecekler. Açık elemelerden çıkacak en iyi 4 takım, playoff turunda davetli olan 4 takımın da katılımı ile $1000’lık ödül ve Orta Doğu Şampiyonluğu için mücadele edecek.

Zowie markasının espor yetkilileri konu ile ilgili “Orta Doğu bölgesinde çok sayıda CS:GO takipçisi bulunuyor. Bu nedenle CS:GO’ya gönül veren bu takımlara ve oyunculara böyle bir turnuvada oynayıp kendini gösterebilme fırsatı sunabildiğimiz için çok mutluyuz.” olarak görüşlerini belirttiler.  Tüm Asya’da gerçekleşecek bu etkinliğin Orta Doğu Şampiyonasında birinci takım $1.000, ikinci takım ise $500’lık ödülün sahibi olacak.

Herkesin katılımına açık ve ücretsiz olan bu turnuvaya takımınız ile katılmak isterseniz FACEIT aracılığı ile turnuvaya kayıt yaptırabilirsiniz. Turnuva son katılım tarihi 31 Ocak 2021.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz