Dreamhack Masters Malmö 2017 turnuvasının ikinci gününde ise gruptan çıkacak 4 takım belirlendi. Bu karşılaşmaları sizler için yazdık.

North 2 – 1 SK Gaming

Günün ilk karşılaşmasında Danimarka ekibi North ile Brezilya takımı SK Gaming karşılaştı. North takımı Cobblestone’u seçerken, SK Gaming Train haritasını seçti. Son harita ise Inferno oldu. North takımının seçimi olan Cobblestone haritasına T tarafında başlayan SK Gaming, ilk yarıyı 12-3 önde tamamladı. Bu haritayı 16-5 kazanan SK Gaming takımı 1-0 öne geçti. SK Gaming’in harita seçimi olan Train haritasına ise North takımı T tarafında başladı ve ilk yarısını 8-7 önde tamamladığı haritanın ikinci yarısında da zorlanmayarak 16-8 kazandı ve durum 1-1 oldu. Karar haritası olan Inferno haritasına ise North takımı T tarafında başladı ve ilk yarıyı 13-2 önde tamamladı. Bu haritayı 16-11 kazanan North ekibi bu karşılaşmayı 2-1 kazandı.

Astralis 2 – 0 Na’ Vi

Günün ikinci karşılaşması ise Natus Vincere ile Astralis arasında oynandı. Astralis Overpass haritasını seçerken, Na’ Vi takımı Mirage haritasını seçti. Overpass haritasına CT tarafında başlayan Astralis takımı ilk yarısını 9-6 önde tamamladığı haritayı 16-6 kazanarak 1-0 öne geçti. İkinci harita olan Mirage’a da T tarafında başlayan Astralis takımı ilk yarısını 9-6 önde tamamladığı bu haritayı da 16-10 kazanarak karşılaşmayı 2-0 kazandı.

Gambit 1 – 2 Ninjas in Pyjamas

PGL Major Krakow 2017’yi kazanan Gambit takımı ile NiP’nin karşılaştığı bu mücadelede, NiP takımı Cache haritasını seçerken Gambit takımı Overpass haritasını seçti. Karar haritası ise Train oldu. İlk harita olan Cache’e T tarafında başlayan NiP ekibi ilk yarıyı 13-2 önde tamamladı. Gambit ekibi maç sonunda 15-15 eşitliği yakaladı ve maçı uzatmaya götürdü. Uzatmaları 4-1 önde tamamlayan Gambit ekibi ilk haritayı 19-16 kazanarak 1-0 öne geçti. İkinci harita olan Overpass haritasında NiP takımı ilk yarıyı 9-6 önde tamamladı. Gambit takımı ikinci yarıda bir geri dönüş yaparak haritayı 15-15 eşitliğe getirdi. Uzatmalar sonucunda ise NiP takımı haritayı 19-17 kazanarak durumu 1-1‘e getirdi. Üçüncü harita olan Train haritasına ise NiP takımı T tarafında başladı ve ilk yarısını 9-6 önde tamamladığı bu haritayı 16-7 kazanarak bu mücadeleden 2-1 galip ayrıldı.

Immortals 1 – 2 G2

Günün son karşılaşmasında ise Immortals ekibi ile G2 ekibi karşılaştı. Immortals takımı Mirage haritasını seçerken, G2 ekibi Inferno haritasını seçti. Karar haritası ise Overpass oldu. Maçın ilk haritası olan Mirage haritasına T tarafında başlayan G2 ekibi, ilk yarısını 9-6 önde tamamladığı haritayı 16-12 kazanarak durumu 1-0‘a getirdi. İkinci harita olan Inferno haritasına ise G2 ekibi T tarafında başladı ve ilk yarıyı 8-7 önde tamamladı. Immortals ekibi ikinci yarıda güzel bir performans ortaya koyarak bu haritayı 16-13 kazandı ve durumu 1-1‘e getirdi. Karar haritası olan Overpass haritasına G2 ekibi T tarafında başladı ve ilk yarıyı 11-4 önde tamamladı. Haritayı da 16-10 kazanan G2 ekibi, maçı 2-1 kazanarak bu karşılaşmadan galip ayrılan taraf oldu.

 DreamHack Masters Malmö 2017: Birinci Gün

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here