Daha önce Space Soldiers’ın Portekiz’de düzenlenecek 4Gamers OMEN CS:GO Masters turnuvasına katılacağını sizlere duyurmuştuk. Ekibimiz davetli gittiği turnuvadan şampiyonlukla döndü.

6 Takımın 10.000€’luk ödül havuzu için mücadele ettiği turnuvada davetli temsilcimizin diğer rakipleri Team Alientech, Electronik Generation, Exotic Island, For The Win eSports ve k1ck eSports Club olmuştu. Grup aşamasının bitiminde ilk iki sıradaki k1ck ile Exotic Island’ın Space Soldiers ve Team Alientech ile playoff mücadelesi başladı.

Space Soldiers yarı finalde Train ve Inferno’da 16-1’lik skorlarla oldukça rahat bir galibiyet elde etti. k1ck eSports Club’ın da Team Alientech’i yenmesiyle finalde SS ve k1ck karşılaştı. Cache’e 16-11, Mirage’da 16-13 galip gelerek seriyi 2-0’a getiren SS, harita bile kaybetmeden turnuvadan şampiyon olarak ayrıldı. Finallerin en değerli oyuncusu Ismailcan XANTARES Dörtkardeş oldu.

Bu sonuçla beraber, Space Soldiers 5.000€‘luk ödülün de sahibi oldu. Ekibimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

HTC 2v2 Duo’nun Yeni İkilisi Açıklandı

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here