Geçtiğimiz bir ay boyunca HellRaisers tarafından denenen Özgür “Woxic” Eker, artık takımın düzenli oyuncusu oldu.

Aktif kadrosundan iki önemli oyuncusunu kaybeden HellRaisers, Ağustos başında köklü değişikliklere gitme kararı aldı.Martin “STYKO” Styk, Mousesports’a katılırken, Vladyslav “bondik” Nechyporchuk kadro dışı kalmıştı.

Ayrılan iki oyuncunun yerine, Özgür “Woxic” Eker ve Issa “ISSAA” Murad takıma katıldı. İki oyuncu önceden aynı takımda oynamış ve iyi arkadaşlar. Türk oyuncunun önceki maçlarına bakarsak, “Keskin Nişancı” rolünde, çok iyi performans sergilediğini görüyoruz. Özgür “woxic” Eker, performansının ardından, HellRaisers ile uzun dönem sözleşme imzaladı.

Woxic ve takımın CEO’su Aleksey “xaoc” Kucherov, transferi duyururken şunları söyledi:

“HellRaisers’ın bir parçası olduğum için çok mutluyum. Buraya gelebilmek için çok çalıştım ve aynı şekilde çalışmaya devam edeceğim.” -Özgür “Woxic” Eker

“Woxic’in, HellRaisers’ın bir parçası olduğunu duyurmaktan ötürü çok mutluyum. Burada geçirdiği hazırlık döneminde, Woxic kendini ıspatladı ve ne kadar iyi bir keskin nişancı olduğunu hepimize gösterdi. Doğru antrenman ve çok çalışma ile birlikte, gelecekte çok iyi bir oyuncu olacağını düşünüyorum..” -Aleksey “xaoc” Kucherov

HellRaisers’ın resmi duyuruda, ISSAA’nın deneme oyuncusu olduğunu belirtmesiyle, gelecek süreçte kadroya yeni birinin katılabileceği söylentileri de kısmen kesinleşti.

HellRaisers’ın güncel kadrosu şöyle:

  • Kirill “ANGE1” Karaisow
  • Patrik “Zero” Zudel
  • Bence “DeadFox” Böröcz
  • Özgür “Woxic” Eker
  • Issa “ISSAA” Murad (Beklemede)
  • Ivan “Jonhta” Shevcov (Koç)
  • Vyladyslav “bondik” Nechyporchuk (Transfer listesinde)

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here