Razer, yüksek çözünürlüklü akış ve oyun deneyimi için Full HD kayıt ve 4K verime sahip harici bir çoklu platform video kayıt kartı olan Razer Ripsaw HD’yi duyurdu.

Razer Ripsaw HD ile yüksek kaliteli kayıt ve yayın

Razer Ripsaw HD, yüksek kare hızı, ayrıntılı görüntü ve net ses gerektiren yayıncıların taleplerini karşılamak için profesyonel özelliklere sahip kompakt bir harici yakalama kartıdır. Videoyu Full 1080p HD hızında saniyede 60 kare görüntü ile yakalayan Ripsaw HD, süper yumuşak oyun kaydı ve canlı yayın için tasarlanmıştır.

Ripsaw HD, 4K 60 FPS geçit özelliğine sahip olup, yayıncıların geliştiricilerin istediği gibi en yüksek ultra yüksek çözünürlüklü oyunların keyfini çıkarmasına izin verirken, oyunun saniyede süper yumuşak 60 kare net 1080p Full HD çözünürlükle izleyicileriyle paylaşılmasını sağlar.

Razer’ın kurucu ortağı ve CEO’su Min-Liang Tan, “Ripsaw HD’nin geniş Broadcaster ürün yelpazemize katılmasıyla, yayıncılar artık PC veya konsollarındanen son oyunları yüksek çözünürlükte yayınlamaya hazır bir karta sahip oldu” diyor. “İzleyiciler Full HD yayınlara bayılacaklar, yayıncılar ise 4K geçişi için tasarlandıkları gibi oyunlarının tadını çıkarabilecekler.”

Ripsaw HD, tek bir USB 3.0 bağlantısıyla video çekimi için basit bir HDMI girişine ve çıkışına sahip PC ve konsolla uyumludur. Dahili ses miksleme ile yayıncılar hem oyun hem de mikrofon seslerini sıfır gecikmeyle ve senkronizasyon sorunu olmadan Ripsaw HD üzerinden yayınlayabilir. Mikrofon girişi, yayıncıların iki PC’de bir mikrofon kullanmasını sağlayarak karmaşık ses karıştırıcısı veya yazılım kurulumlarına olan ihtiyacı ortadan kaldırır ve yayıncıların hem oyun içi seslerin hem de kendi sesinin akışlarda rahatça duyulmasını sağlar.

Razer’ın yerleşik halka ışıklı ilk yayıncı odaklı kamerası olan Razer Kiyo ve yerleşik gürültü sınırlayıcısına sahip bir yayıncı mikrofonu olan Razer Kiyo’yu içeren yenilikçi yayın ürünleri serisine Ripsaw HD’nin de eklenmesi ile Razer artık, her platformdaki yayıncıya uyacak şekilde yüksek kaliteli ses ve video çözümleri sunuyor.

RAZER RIPSAW HD Teknik Özellikler
  • Maksimum yakalama çözünürlüğü: Sıkıştırılmamış 1080p 60 FPS
  • Arayüz: Yalnızca USB 3.0
  • Video Girişi: Dijital – HDMI 2.0
  • Ses Girişi: Dijital – HDMI
  • Ses Giriş Girişi: 3,5 mm Mic-in / 3,5 mm Aux-in
  • Video Çıkışı: HDMI 2.0
  • Maksimum Desteklenen Geçiş Çözünürlükleri: 2160p60
  • Diğer Desteklenen Çözünürlükler: 2160p, 1080p, 1440p, 720p, 480p
  • Kapsar: USB3.0 Tip C – Tip A kablo, HDMI 2.0 Kablosu, 3,5 mm Ses Kablosu
 UYUMLULUK

Open Broadcaster Software, Mixer, Streamlabs, XSplit, Twitch ve YouTube ile uyumlu

FİYAT ve SATIŞA ÇIKIŞ

159,99$/ 169,99€
Razer.com – 11 Nisan 2019