Oyuncu donanım markası HyperX, espor organizasyonu Pittsburgh Knights ile takımın özel çevre birimi sponsoru oldu. HyperX, sponsorluğu boyunca takıma oyuncu kulaklıkları, klavyeler, fare ve mousepad’ler ve bellek desteği sağlayacak.

HyperX’in kurumsal pazarlama müdürü Daniel Kelley‘in yorumu şöyle: “Pittsburgh Knights’ı influencer ailemizde görmek oldukça güzel, Pittsburgh şehri sporla oldukça bağı olan bir yer ve Knights’ı bu macerasında desteklediğimiz için oldukça heyecanlıyız.”

Overwatch League öncesinde, birçok espor organizasyonu kendilerini bir şehir ile özdeşleştirmiş, ancak OWL dışındaki birkaç organizasyon da aynı şehri isimlerinde taşımıştı. Geçtiğimiz Aralık, Knights, NFL markası Pittsburgh Steelers tarafından bir yatırım aldı. Steelers oyuncusu Juju Smith-Schuster de geçtiğimiz sene HyperX marka temsilcisi olmuştu.

Pittsburgh Knights organizasyonunun, aynı zamanda pizza markası Totino’s ve Twitch ile partnerliği de bulunuyor. Knights ekibi, ilerleyen günlerde, Paladins Premier League, the SMITE Pro League ve PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Europe League gibi profesyonel liglerde boy gösterecek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here