Akrep kuyruğundan esinlenilen şahane tasarımı ve güçlü donanımıyla Predator Thronos, iddialı oyuncuları PUBG turnuvasına çağırıyor! Teçhizatını kuşan, sınırlı süre boyunca Pazar günleri Cevahir AVM Teknosa’da düzenlenecek turnuvada yerini al. Acer Nitro 5 Oyuncu Dizüstü Bilgisayarı, Acer Nitro Klavye, Predator Galea 300 Oyuncu Kulaklığı, Büyük Boy Predator Mouse Pad hediyelerinden birini evine götür! Turnuvaya birlikte gelmek istediğin arkadaşını etiketle, gücünü göster!

İlk turnuva 9 Mayıs Perşembe günü 12:00 – 18:00 saatleri arasında gerçekleşecek. Katılmak için etkinlik alanına gitmeniz yeterlidir.

Predator Thronos PUBG TURNUVASI ÖDÜL HAVUZU

 • Acer Nitro 5 Oyuncu Dizüstü Bilgisayarı
 • Acer Nitro Klavye
 • Predator Galea 300 Oyuncu Kulaklığı
 • Predator Mouse Pad (Büyük Boy)

PREDATOR THRONOS PUBG TURNUVASI KURALLARI

 1. Turnuvalar 9 Mayıs 2019 tarihinde başlayıp sınırlı bir süre boyunca Pazar günleri saat 12.00-18.00 arasında gerçekleşecektir.
 2. Maçlar Sanhok haritasında, oyunun belirlediği hava koşulunda oynanacaktır.
 3. Maçlar FPP görüş açısında oynanacaktır.
 4. Her katılımcı 5 dakika ayar yapma ve 25 dakika oyun oynama süresiyle birlikte toplam 30 dakika süreye sahiptir.
 5. Katılımcı turnuvadan 5 dakika önce alanda bulunmak zorundadır.
 6. Her katılımcı turnuvaya sadece 1 kere katılma hakkına sahiptir. Yarışmacı verilen süreden erken elenirse yerini sıradaki oyuncuya devreder.
 7. Oyun içerisinde elediği her rakip 10 puan değerindedir.
 8. Elendiğinde veya kendine verilen sürenin sonunda, tüm yarışmacılar, maç sonu ekran görüntüsünü alanda bulunan ilgili kişiye aldırmalıdır. Ekran görüntüsünü kişi adı ve soyadı ile kaydedilmelidir. Ekran görüntüsü alınmadığı durumda yarışma sıralamasına giremez.
 9. Günün birincisi Acer & Predator Facebook ve Instagram hesaplarından duyurulacaktır.
 10. Duyurudan sonra çekilişle ödülünü belirlemesi için, turnuva birincisi Cevahir AVM Teknosa mağazasına davet edilerek ödülü teslim edilecektir.
 11. Katılımcılar yetkililer tarafından verilen kişisel bilgi formunu doldurmakla yükümlüdür. Turnuvaya katılmayı kabul edenler aynı zamanda kuralları ve katılım şartlarını da kabul etmiş olur.
 12. Turnuvaya 16 yaşından küçükler veli izni olmadan katılamaz.
 13. Aşağılayıcı bir dil, argo ve küfür kullanan, turnuva alanında herhangi bir kişiye fiziksel veya sözlü saldırıda bulunan oyuncular uyarılmaksızın diskalifiye edilecektir.