Özlenen tat, Shadow Assault

zeratul_shadowAssault(1)

Shadow Assault’un Li-Ming’e karşı çok başarılı bir karşı oyun olmasını bir kenara koysak bile, 45 saniyeye düşen bekleme süresiyle beraber fazlasıyla eğlenceli bir seçenek haline gelmiş durumda. Void Prison’ın gücü tabi ki görmezden gelenemeyecek bir gerçek fakat Shadow Assault artık daha olası bir seçenek haline geldi.

Düzgün organize olamayan bir takıma karşı Shadow Assault fazlasıyla yararlı hale geliyor. Aç gözlülüğünüzü cezalandıramayan bir takıma karşı oynuyorsanız, bunu denemekten kesinlikle çekinmeyin, oyun sizin için gerçekten eğlenceli bir hal alacaktır!

Abathur ve Gazlowe Artık Daha Tehlikeli

Toxic Mine özelliğinin hasarı değiştiğinden beri, oyunda fazlasıyla karşımıza çıkan mayıncı Abathur’ların soyunu tüketemeyecek olsa da, Symbiote özelliklerine gelen hasar artırılması bir çok oyuncuyu Symbiote yönüne itecektir. Abathur her zaman güçlü bir karakterdi, yeni gelen yamayla beraber bu değişmeyecek, hatta gücüne güç katacak.

Öbür yandan Gazlowe ise hiç bir zaman çok güçlü bir karakter olmadı fakat son değişiklikler onun için bir umut kaynağı oldu. Basitçe söylemek gerekirse, 4. seviyeye ulaşmış bir Gazlowe’un Death Lazor özelliğinin karşısında durmayın! Özellikle son noktaya kadar bekleyebilirse, akıl almaz bir alan hasarı ortaya çıkarabiliyor. 16. seviyede ise işler daha da çirkinleşiyor, artık Death Lazor daha hızlı doluyor ve her savaş, karanlıktan gelecek 900+ hasarlı bir lazerin korkusuyla oynanır hale geliyor. Karşı oyunu ise hala basit, savaşı olabildiğince hareketli tutun ve Gazlowe özelliğini kullandıktan sonra üstüne yürüyün!

Rehgar Tehlikesi Gerçek!

Regar

Feral Lunge‘ın temel özellikler listesine eklenmesiyle beraber, Rehgar’da en göze çarpan özellik oyunun her noktasında ortaya koyabildiği yüksek anlık hasar tehlikesi oldu. 16. seviye sonrasında fazlasıyla başarılı hale gelen Lightning Shield da göz önüne alındığında Rehgar, hala ortalama üstü bir healer olmasıyla beraber ortaya çok fazla anlık hasar çıkarabiliyor. Ama unutmayın, Bazı Wave of Healing yeteneklerinin kaldırılmasıyla beraber, anlık heal yeteneği biraz da olsun düşmüş durumda.