Merhaba arkadaşlar.

Bu yazımda sizlere bootcamp evinde geçirdiğimiz rutin bir günü anlatacağım. Genellikle takım olarak 12 gibi uyanıyoruz ve hep beraber kahvaltı ediyoruz. Tam bir ekip halinde kahvaltıyı hazırlıyor ve topluyoruz. Kahvaltıdan sonra ise spor saatimiz başlıyor. Spor yapmadan da zinde olamıyor insan arkadaşlarım İsmailcan Dörkardeş (XANTARES) ve Çağatay Sedef (DESPE) ile abartı vücutlara sahip  insanların arasında sırıtsak bile oyun içindeki formumuzu korumak için burası şart!

İlk spor günün hatırladığımda Despe’nin eliptik bisikleti ters ters sürmeye çalışması gibi bir gerçek var ortada ne kadar ilerleyebiliriz ki?

Spor saatimiz bittikten sonra duşlarımızı alır, ve karbonhidrat ağırlıklı yeme içme olayını geçtikten sonra antrenmanımıza başlarız. Gündelik antrenman saatlerimizi genellikle surf, training maps, dm ve maç şeklinde değerlendiriyoruz. Her insan yaptığı işten elbet biraz yorulur yahut sıkılır. Biz bunu da aştık zorlandığımız yada sıkıldığımız zaman dışarıda 30 dakikalık bir oksijen alımından sonra tekrar devam ediyoruz.

Saatler 19:00’a geldiğinde takım olarak kendimizi gösterme zamanının geldiği turnuva ve maçlara başlıyoruz. Bu antrenman saati gece 00:00 – 01:00 arasında sonlandırıyoruz ve geri kalan zamanda herkes boşta yeri geliyor 3 4 kişi kendimizi zorlayarak sabahlara kadarda oynama gayretinde bulunuyoruz. Bootcamp evinde bir günümüz böyle geçiyor ve Pazar -Perşembe günleri arasında sürekli evde kalıyoruz. Haftasonları ise (Cuma-Cumartesi) ailemiz ve arkadaşlarımızla vakit geçirmek için serbestiz.

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere.

Cihan “ONLY” Gönek

Dijital Sporlar ekibi özel notu: Only’nin üstün performansının düşmemesi için onun izinli olduğu günlerde çeşitli davetlere ve buluşmalara katılması için Dijital Sporlar Ekibi’nden Aren‘in dublörlük yaptığını biliyor muydunuz?