Türkiye’nin tanınan 16 profesyonel Hearthstone oyuncusu Cerberus Invitational Hearthstone Masters‘da kozlarını paylaşıyor.

ASUS Republic of Gamers‘ın ana sponsor olduğu, Blizzard’ın Türkiye Resmi Distribütörü Game Sultan, Radore ve Red Bull’un daha keyifli bir mücadele ortamı olması için destek verdiği turnuva Dijital Sporlar tarafından organize ediliyor.

Cerberus Invitational Hearthstone Masters için davet edilen Auryn, Ayata, Berserkci, Cabixo, Cobra, Darkology, Fionamed, Fujitora, Hannibalking, Nightcall, Posthum, Sanver, Smas, ThunderUp, Ulquiomaru ve Woven 5.000 TL’lik ödül havuzunda büyük payı kapmak için mücadele edecek. Turnuva boyunca oyuncular, 53mm neodymium sürücü ve çoklu platform kullanımı için çift mikrofon içeren Cerberus V2 kulaklık setini kullanacak.

Oyuncular önce Swiss sisteminde birbirlerine üstünlük sağlamaya çalışacaklar. Büyük finale kalmayı garantileyen 8 oyuncu Red Bull Studio’da birbirlerine karşı son kez mücadele edecek. Serüven 2 Aralık günü büyük final yaparak son bulacak.

Bu süreçte eleme maçlarını ve büyük finali Hearthstone camiasının yakından tanıdığı Hüseyin Güven ve Miraç Kocatürk’ün şahane sunumları ile twitch.tv/theodorichtv adresinden aynı anda canlı olarak takip edebilirsiniz.

Fikstür, sonuçlar ve daha fazla bilgi için cerberus.dijitalsporlar.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz