Oyuncu aksesuarları şirketi HyperX‘in önümüzdeki hafta Londra’da düzenlenecek olan FACEIT Global Summit: PUBG Classic‘te sponsor olarak yer alacağı açıklandı.

Etkinlikte HyperX, fare, fare altlığı, DRAM ve SSD ürünlerinin resmi sponsoru olmasının yanı sıra turnuvada kullanılacak olan bilgisayarların bellek ve SSD donanımlarını da tedarik edecek. Turnuva süresince HyperX logosu ExCel London‘daki arenada, yayınlarda ve sosyal medya paylaşımlarında boy gösterecek.

“HyperX, FACEIT’in düzenlediği Global Summit: PUBG Classic’in global rekabetçi battle royale esporu sahnesinde ne anlama geldiğinin ve öneminin farkında.” diyor HyperX’in stratejik pazarlama süpervizörü Stephanie Winkler. “HyperX olarak öncelikli niyetimiz profesyonel düzeydeki ekipmanların ve donanımların oyuncuları evde arkadaşlarıyla oynarken veya ExCel London gibi dünya starlarının bir araya geldiği bir platformda rekabette bir adım öne taşıdığını turnuva boyunca gözler önüne sermek.”

FACEIT Global Summit: PUBG Classic 16-21 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek ve ödül havuzu 400 bin $ olacak. 2019’un ilk açık ve global PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS (PUBG) turnuvası olan etkinlikte dokuz bölgeden 24 takım yer alacak ve bu PUBG sezonunun 1. Faz’ına nokta koyacak.

“FACEIT Global Summit’te bir kez daha HyperX ile ortak olduğumuz için heyecanlıyız. Daha önce düzenlediğimiz FACEIT London Major 2018 ve ECS 2019 gibi büyük etkinliklerde yine birlikte çalıştığımız için köklü bir geçmişimiz var.” diyor FACEIT’in kurucu ortağı ve başkanı Michele Attisani. “Bize sundukları ürünlerin kalitesinden ve etkinlerimize kattıkları değerden oldukça memnunuz. Bu ilkbaharda Londra’daki global ve prestijli turnuvamızda birlikte çalışmak için sabırsızlıkla bekliyoruz.”

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here