Türkiye’de Blizzard onaylı ve destekli ilk Overwatch şampiyonası olma ünvanını taşıyan Türkiye Overwatch Şampiyonası‘nda finallere yaklaşırken, gelin ödülleri tanıyalım.

1.lik Ödülleri

Şampiyona birincisine verilecek nakit 1800TL‘nin yanı sıra, oyuncular ZOTAC’tan GeForce GTX 1060 AMP! Edition‘a sahip olacaklar. Pascal mimarisi ve 6GB GDDR5 belleğe sahip olan bu kart, IceStorm teknolojisiyle düşük sıcaklıkta ve yüksek performans sağlarken, NVIDIA’nın VR Ready teknolojisine de tam destek veriyor.

Şampiyon ödüllerinin bir diğeri ise HyperX’in Alloy FPS Mekanik Klavyesi. Cherry MX switch kullanan bu klavyede, Oyun Modu ve FPS oyunlarına özel dokuda tuşlar sayesinde rakiplerinizden bir adım önde olacaksınız.

2.lik Ödülleri

İkinci olan takım ise 900TL nakit ödülle beraber, hızlı yanıt süresi ve AMD FreeSync teknolojisine sahip 24”’lik Viewsonic VX2457‘yi ödülleri arasında görecek.

Takım, aynı zamanda HyperX Fury‘den DDR4 4GB kapasiteli belleklerin de sahibi olacak. Düşük tüketim ve yüksek performans sahibi bellekler ile video oyunu oynamanın yanı sıra, günlük kullanımda da konforlu olacaksınız.

3.lük Ödülleri

Şampiyona üçüncüleri ise HyperX’ten Cloud Stinger kulaklık kazanacak. HyperX’in konforuyla hafifliğin birleştiği bu ekipman, uzun oyun sürelerinde sizi rahatlatacak bir etmen olacak.

Özel Ödül – Monster Valuable Player

Turnuvanın seçilecek Monster Valuable Player‘i ise Monster’dan Abra A5 V10.2 15.6″‘lik Gaming Laptop’un sahibi olacak. Intel’in son işlemci mimarisi KabyLake’le donatılan Abra, i7 7700HQ’nun yanında GTX 1050 Ti ile sınırları zorluyor. Performans için dizayn edilen Abra A5’te, 240GB’lık SSD ile hız dengesi korunuyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here