Herkes oynadığı oyunu çok çok iyi oynamak ister. Çok çok iyi oynadıktan sonra bunu profesyonel bir arenada göstermek ister. Siz de bu çoğunluktaysanız ve “bu işe nasıl başlarım” diye kara kara düşünüyorsanız buyurun size HWA tarafından altın değerinde bir fırsat!

Yedek oyuncu olmak için ne yapmanız gerekiyor? 6 Şubat Cumartesi günü Gaming İstanbul Fuarı‘nda HWA’nın standını buluyorsunuz. En geç saat 15:00‘e kadar orda oluyorsunuz. Buradan 1v1 turnuvasına kayıt oluyorsunuz ve yeteneğinizi sergiliyorsunuz.

lolgorsel1-3[1]

Diyeceksiniz ki 1v1 olan turnuvada yetenek mi görülür? Kulüp bunu da düşünmüş. Turnuvayı kazanır ve yedek oyuncu olarak seçilirseniz HWA Gaming House’a gelip antrenmanlara katılıp, Şampiyonluk Ligi maçlarına gidip koçla, oyuncularla ve yönetim ekibi ile konuşma hakkı kazanacak. Bu da oyuncuyu geliştirmek için çok iyi bir fırsat. Tabi yedek oyuncunun ”Şampiyonluk Ligi Yedek Kuralları”na uygun olması gerekiyor.

Turnuvayı kazanan sadece yedek oyuncu olmakla kalmayıp MSI GeForce GTX 950 2G, Logitech 410 ve  Logitech 302 de kazanacak.

Turnuvanın kurallarını kulübün sitesinden okuyabilirsiniz.

Bu arada Gaming İstanbul Fuarı 4-7 Şubat tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde oyun tutkunlarıyla buluşacak.